Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

Autorzy

Lista wszystkich autorów serwisu

Imię i Nazwisko Funkcja
1 Konopko Joanna
2 Abramowska Anetta
3 Aldona Zientalska Administrator
4 Andrzej Zajkowski Naczelnik
5 Anna Rzędarska Naczelnik
6 Armista Anna Kierownik
7 Babiel Józef podinspektor
8 Bacławski Bogdan
9 Bagińska - Rogowska Bożena
10 Barwińska Wioletta Referent
11 Bączek Marcin
12 Bąkowski Tomasz
13 Biała Anna Inspektor
14 Biedrzycka Justyna pedagog
15 Bigiej Anna Inspektor
16 Borawska Maria Inspektor
17 Boryszewski Dariusz Inspektor
18 Bożena Przybyłowska Naczelnik
19 Brzozowska Maria Referent
20 Buczkowski Adam psycholog
21 Budziszewski Adam Nadzór nad str. internetową
22 Bukowska Anna Inspektor
23 Chętnik Aneta Inspektor
24 Chojnowska Krystyna
25 Chojnowski Mirosław
26 Chojnowski Wojciech
27 Cwalina Waldemar
28 Cybula Zbigniew
29 Czech Łukasz Inspektor
30 Daniluk Grzegorz podinspektor
31 Dardziński Wojciech
32 Dąbkowski Paweł
33 Dmochowski Arkadiusz Inspektor MCZK
34 Dobrzycka Teresa Jolanta Inspektor
35 Dubowik Małgorzata Główny specjalista
36 Dziekoński Tadeusz dyżurny MCZK
37 Dzwonkowski Piotr dyżurny MCZK
38 Edyta Woźniak Inspektor
39 Gawroński Grzegorz
40 Gawrych Zbigniew
41 Gełgut Monika
42 Godlewski Paweł Inspektor
43 Gołaszewska Maria inspektor
44 Grabowska Joanna
45 Grażyna Klimek Inspektor
46 Grażyna Kowalewska Dyrektor
47 Grażyna Makuszewska Naczelnik
48 Grygo Ewa Kierownik
49 Gwizdon Grzegorz
50 Jabłecki Adrian
51 Jabłonowska Mariola Inspektor
52 Jabłonowski Sławomir Inspektor
53 Jagielak - Dardzińska Beata
54 Jakubowski Wojciech informatyk
55 Jankiewicz Izabela Inspektor
56 Jarnicki Grzegorz
57 Jarząbek Małgorzata
58 Józef Subda
59 Kaczyńska Dorota
60 Karwowska Anna Inspektor
61 Karwowska Danuta kadry
62 Karwowski Andrzej Naczelnik
63 Kawalec Elżbieta pełnomocnik
64 Kodzis Piotr informatyk
65 Kondraciuk Andrzej
66 Konserwator strony Konserwator strony
67 Kossakowska Monika
68 Kossakowski Janusz Nauczyciel
69 Kozłowska Janina
70 Krajewski Tomasz
71 Krystowska Beata Inspektor
72 Krystyna Sobocińska Dyrektor
73 Krzewska Beata Inspektor
74 Krzysztof Domalewski Wicedyrektor
75 Księżyk - Chojnacka Anna Główny specjalista
76 Kuczewska Emilia pomoc administracyjna
77 Kułaga Małgorzata specjalista pracy socjalnej
78 Kuśnierkiewicz Paulina Podinspektor
79 Kwiatkowska Iwona
80 Laskowska Anna moderator
81 Lipiński Jerzy Naczelnik
82 Lipska Magdalena
83 Lutostańska Sylwia doradca zawodowy
84 Łepkowska - Gołaś Alicja
85 Łepkowska - Gołaś Alicja
86 Łukasz Morawski informatyk UM
87 Maciejewski Adam Kierownik COM
88 Macko Marta Audytor wewnetrzny
89 Majewski Bogdan Inspektor
90 Małachowska Tamara Przewodniczący
91 Małachowski Michał Naczelnik
92 Marek Maliszewski
93 Marta Zakrzewska konsultant ds. UE
94 Matkowski Waldemar Naczelnik
95 Matyjaszczyk Włodzimierz inspektor
96 Mężeńska Dorota
97 Mikołajewska Maria Dyrektor
98 Milczarski Marcin
99 Milewski Wojciech
100 Monika Tomaszewska Inspektor
101 Mrugacz Magdalena Inspektor
102 Mścichowska Katarzyna
103 Muczyńska Marta inspektor
104 Nowakowska Ewa Inspektor
105 Nowakowski Janusz
106 Osowiecki Marek
107 Pesta-Chojnowska Izabela podinspektor
108 Pietrzykowska Jolanta Dyrektor
109 Pijanowska Agnieszka
110 Piwowarski Paweł Zastępca Dyrektora
111 Pliszewska Joanna Inspektor
112 Pliszewski Bogdan naczelnik
113 Plona Jacek inspektor
114 Podobalska Paulina
115 Pylińska Jadwiga Grażyna Audytor Wewnętrzny
116 Rańczuch Zbigniew dyżurny MCZK
117 Rejmer Agnieszka
118 Romanowska Wiesława
119 Roszkowska Grażyna Naczelnik
120 Rzepnicka Marta Sekretarka
121 Sajkowicz Bożena pomoc administracyjna
122 Samluk Leszek nauczyciel
123 Sawicka Mariola konsultant ds. UE
124 Sawko Marcin inspektor
125 Sejmej Marek specjalista
126 Serafin Sławomir Inspektor
127 Skrodzka Magdalena
128 Skrodzki Janusz Inspektor
129 Sławomir Dębek nauczyciel
130 Stalewski Krzysztof Inspektor
131 Staniurski Tomasz podinspektor
132 Stankiewicz Elżbieta
133 Stefan Iwaniecki Komendant
134 Stpiczyńska Lucyna nauczyciel
135 Sulkowski Jarosław
136 Suprowicz Łukasz Kierownik
137 Szczyglewska Anna
138 Szenk Marek
139 Szymański Adam Podinspektor
140 Śleszyńska Dorota Kierownik
141 Śliwecki Dariusz Wychowawca
142 Turkowski Marcin inspektor
143 Wachowski Grzegorz
144 Waldemar Borusiewicz
145 Wanke Michał
146 Wierciszewska Marta
147 Wiesława Czartoryska
148 Wiktorzak Aneta Nauczyciel
149 Witkowski Henryk
150 Wojciechowski Łukasz
151 Wróblewski Krzysztof Kierownik Biura
152 Zabadała Stanisław Inspektor
153 Zaczek Monika
154 Zaleski Michał Inspektor BHP
155 Zalewski Artur dużurny MCZK
156 Zalewski Józef Dyrektor
157 Zawiśniewska Jadwiga Inspektor
158 Zuzga Anna instruktor d/s promocji
159 Żelachowska Anna Inspektor