Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora ds. przygotowania inwestycji w Wydziale Inwestycji UM w Łomży.

 Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani Anna Borzuchowska zamieszkała w Zambrowie

 

Uzasadnienie dokonanego wyboru :

Pani Anna Borzuchowska spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko. Ukończyła Politechnikę Białostocką w zakresie budownictwa, w specjalności: drogi, ulice i lotniska uzyskując tytuł magistra inżyniera budownictwa. Ponadto ukończyła Studia Podyplomowe w zakresie „Systemowe Rozwiązania w Drogownictwie”. Posiada przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji kierownika budowy i robót w specjalności konstrukcyjno – inżynierskiej w zakresie dróg oraz przygotowanie zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji projektanta w specjalności konstrukcyjno – inżynierskiej w zakresie dróg. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe związane z realizacją procesów budowlanych w branży drogowej oraz bieżącym utrzymaniem dróg i obiektów inżynierskich, w tym kilkunastoletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, a także w administracji publicznej. Ukończyła szereg szkoleń związanych z zarządzaniem drogami; realizacją inwestycji budowlanych; prawem budowlanym; prawem zamówień publicznych, itp.

Podczas przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień wynikających z pracy na danym stanowisku. Wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe w pełni kwalifikują Panią Annę Borzuchowską na powyższe stanowisko.

 

 

 Prezydent Miasta

Mieczysław Leon Czerniawski

 

 

Łomża, dnia 20 stycznia 2014 roku.

  • Data powstania: Data powstania: poniedziałek, 20 sty 2014 10:03
  • Data opublikowania: wtorek, 21 sty 2014 10:07
  • Data przejścia do archiwum: środa, 23 kwi 2014 10:20
  • Wytwarzający informację: Prezydent Miasta Łomża Mieczysław Leon Czerniawski
  • Opublikował(a): Aldona Zientalska
  • Zaakceptował(a): Aldona Zientalska
  • Artykuł był czytany: 2439 razy