Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Podinspektora w Oddziale Ewidencji Ludności w Centrum Obsługi Mieszkańców w UM w Łomży

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

na stanowisko Podinspektora w Oddziale Ewidencji Ludności w Centrum Obsługi Mieszkańców

w Urzędzie Miejskim w Łomży – 2 etaty

Stary Rynek 14

18 – 400 Łomża

 

Informuję, że na w/w stanowisko została wybrana Pani Ewelina Gardocka -Świercz zamieszkała w Łomży oraz Pani Anna Cwalina zamieszkała w Łomży.

 

Uzasadnienie wyboru :

 Pani Ewelina Gardocka - Świercz ukończyła studia magisterskie na kierunku administracja w specjalności administracja publiczna. Posiada doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej, w tym na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą mieszkańców miasta. W toku naboru wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu postępowania administracyjnego, ewidencji ludności, dowodów osobistych, prawa wyborczego oraz RODO.

Pani Anna Cwalina posiada wykształcenie wyższe na kierunku administracja w specjalności administracja publiczna oraz doświadczenie zawodowe w administracji samorządowej. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentowała wysoki poziom wiedzy w zakresie przepisów, których znajomość wymagana jest na w/w stanowisku. 

Wykształcenie, doświadczenia zawodowe oraz znajomość wymaganych przepisów w pełni kwalifikują obie kandydatki na powyższe stanowisko.

PREZYDENT MIASTA

dr Mariusz Chrzanowski

 

 

  • Data powstania: Data powstania: piątek, 27 maj 2022 07:07
  • Data opublikowania: piątek, 27 maj 2022 07:10