Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

Skład Rady Miejskiej Łomży IV kadencji obejmującej lata 2002 - 2006

1. Paweł Augustyniak
2. Jan Bajno
3. Paweł Borkowski
4. Jerzy Brodziuk
5. Krzysztof Choiński – radny do 22.01.2003 r.
6. Jan Chojnowski – radny od 27 .08.2003 r. /wszedł na miejsce J. Turkowskiego/
7. Jerzy Cwalina - radny do 17.12.2003 r.
8. Tomasz Gałązka
9. Maciej Głaz – Przewodniczący Rady od 26.10.2005 r.
10. Jan Jarota – Przewodniczący Rady, radny do 12.10.2005 r.
11. Stanisław Kaseja – radny od 26.10.2005 r. /wszedł na miejsce L. A. Kołakowskiego/
12. Jan Marian Kleczyński – radny od 26.10.2005 r. /wszedł na miejsce J. Jarota/
13. Lech Antoni Kołakowski – Wiceprzewodniczący Rady – radny do 12.10.2005r.
14. Alicja Konopka
15. Zbigniew Józef Lipski
16. Ryszard Matuszewski – Wiceprzewodniczący Rady
17. Janusz Franciszek Nowakowski
18. Zenon Czesław Piechociński -Wiceprzewodniczący Rady
19. Jan Rybakiewicz
20. Ryszard Rutkowski – radny od 19.02.2003 r. /wszedł na miejsce K. Choińskiego/
21. Roman Adam Sarnacki
22. Zbigniew Aleksander Szponarski
23. Dariusz Szymański
24. Edyta Śledziewska
25. Maria Śmiarowska
26. Jan Turkowski- radny do 3.07. 2003 r.
27. Jan Lech Walęcki
28. Tadeusz Wałkuski – radny od 30.12.2003 r. /wszedł na miejsce J. Cwalina/

  • Data powstania: Data powstania: czwartek, 7 gru 2006 11:22
  • Data opublikowania: czwartek, 7 gru 2006 11:26
  • Data edycji: środa, 30 maj 2007 08:58