Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

OGŁOSZENIE

wyników otwartych konkursów ofert na realizację w roku 2012 zadań publicznych w sferze wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu ogłoszonych zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży nr 8/12 z dnia 12 stycznia 2012 r.

I.     W konkursie Realizacja systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej, został wyłoniony oferent : Miejski Szkolny Związek Sportowy na realizację zadania:Rozgrywki sportowe o Mistrzostwo Miasta Łomża, dotacja w wysokości 40 000 zł.

 II.    W wyniku konkursu „Programy szkolenia sportowego dzieci i młodzieży i udział w systemie sportu młodzieżowego”, zostali wyłonieni niżej wymienieni oferenci:1.  Ludowy Łomżyński Klub SportowyPrefbet ŚniadowoŁomża na zadaniePrzygotowanie i udział zawodników LŁKSPrefbet ŚniadowoŁomża do współzawodnictwa ogólnopolskiego, start w Lidze Juniorów i Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych-  35 000 .

2.  Ludowy Klub SportowyNarew- KurpiewskiŁomża na zadanieUdział w systemie sportu młodzieżowego-  25 000 zł.

3.  Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na zadanieSzkolenie sportowe dzieci i młodzieży w taekwondo olimpijskim oraz tenisie stołowym- 17 000 zł.

4.  Łomżyński Klub Karate na zadanieSzkolenie dzieci i młodzieży w 2012 roku-  17 000 zł.

5.  Młodzieżowy Łomżyński Klub Sportowy na zadanieRealizowanie programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieżyudział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego- 19 000 zł.

6.  Gimnazjalny Uczniowski Klub SportowyDwójka na zadanieSzkolenie sportowe dzieci i młodzieży w 2012 r.- 10 000 zł.

7.  Uczniowski Klub SportowyDziewiątkaŁomża na zadanieProgram szkolenia sportowego dzieci i młodzieżyudział w systemie sportu młodzieżowego w 2012 roku- 14 000 .

8.  Uczniowski Klub SportowyHerkules na zadanieProgramy szkolenia sportowego dzieci i młodzieżyudział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego- 8 000 .

9.  Bokserski Klub SportowyTiger na zadanieŁomżyńska Akademia Bokserska- 5 000 zł.

10.  Uczniowski Klub SportowyTechnik na zadanieProgram szkolenia dzieci i młodzieży w zapasach dziewcząt i chłopców oraz udział w Ogólnopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego- 7 500 .

11.  Uczniowski Klub SportowyReturn na zadanieSzkolenie dzieci i młodzieży w UKS Return Łomża- 6 000 .

12.  Młodzieżowy Klub SportowyMedyk na zadanieSzkolenie sportowe dzieci i młodzieży w Taekwondo Olimpijskim- 5 000 .

13.  Uczniowski Klub SportowyJedynka na zadanieRealizacja programu szkolenia siatkarek i udział w systemie rozgrywek w kategoriach: juniorki i kadetki- 5 000 .

14.  Uczniowski Klub SportowyŁomżyczka 10 na zadanieRealizacja programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2012 r.- 11 000 .

15.  Klub SportowyPerspektywa na zadanieUdział klubów sportowych w systemie sportu młodzieżowego- 10 500 zł.

16.  Klub SzachowyMaraton na zadanieProwadzenie szkolenia oraz współzawodnictwa dzieci i młodzieży w dyscyplinie szachy- 5 000 zł.            

Ze względu na brak środków do przyznania dotacji Komisja nie rekomenduje:

 1. Uczniowskiego Klubu SportowegoButterflyna zadanie „Zajęcia pozalekcyjne na pływalni dla dzieci i młodzieży uzdolnionej ruchowo”
 Ze względu na braki formalne – niezgodność oferty z regulaminem konkursu, Komisja nie rozpatrywała ofert:
 1. Klubu Sportowego Akademia Sztuk Walki „Dragon” na zadanie „Puchar Polski dla dzieci i młodzików w Karate Fudokan”,
 1. Klubu Sportowego Akademia Sztuk Walki „Dragon” na zadanie „Mistrzostwa Polski w Karate Fudokan”.
 III.   W konkursiePrzygotowania do udziału i udział klubów sportowych we współzawodnictwie sportowym seniorów, prowadzonym przez polskie związki sportowe lub podmioty działające z ich upoważnienia, zostali wyłonieni następujący oferenci:
 1. Łomżyński Klub Sportowy 1926 na zadanieUdział w rozgrywkach piłki nożnej na terenie województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego- 120 000 zł.
 2. Ludowy Łomżyński Klub SportowyPrefbet ŚniadowoŁomża na zadaniePrzygotowanie i udział zawodników LŁKSPrefbet ŚniadowoŁomża do startu w Lidze Seniorów, Mistrzostwach Polski, mitingach krajowych i zagranicznych oraz innych zawodach w kategorii seniorów-  30 000 zł.
 3. Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na zadaniePrzygotowanie oraz udział w rozgrywkach ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym- 60 000 zł.
 4. Uczniowski Klub SportowyJedynkana zadanieUdział siatkarek UKSJedynkaŁomża w rozgrywkach III ligi i przygotowanie do walki o II ligę kobiet- 10 000 zł.
 5. Gimnazjalny Uczniowski Klub SportowyDwójka na zadanieUdział w rozgrywkach II Ligi Piłki Ręcznej Kobiet w sezonie 2012/2013- 10 000 zł.

 Ze względu na ocenę merytoryczną i brak środków, dotacji nie uzyskały:

1.     Łomżyński Klub Karate na zadanie Przygotowanie i udział zawodników Łomżyńskiego Klubu Karate w zawodach rangi krajowej i międzynarodowej

2.     Klub Szachowy „Maraton” na zadanie „Przygotowania do udziału oraz udział w Drużynowych Mistrzostwach polski Seniorów w szachach – II Liga oraz Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów i Osób Niepełnosprawnych”. 

IV.  W konkursieOrganizacja na terenie miasta otwartych zawodów sportowych i sportowo rekreacyjnych wyłonieni zostali oferenci:

 1. Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży na zadanieRealizacja Miejskiego Kalendarza imprez sportoworekreacyjnych dla mieszkańców Łomży 2012- 14 000 zł.
 1. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Łomży na zadanieRealizacja Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowego Zrzeszenia LZS- 12 000 zł.
 2. Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży na zadanieZawody Lekkoatletyczne Szkół Gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Łomży - 7 000 zł.
 3. Klub SzachowyMaratonna zadanieOrganizacja Turnieju Szachowego Weteranów 65+- 2 000 zł.

 Ze względu na brak środków oraz możliwość rozpatrzenia ofert w późniejszym terminie, dotacji nie uzyskały:

1.  Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży na zadanie Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich”;

2.   Gimnazjalny Uczniowski Klub sportowy „Dwójka” na zadanie „XVI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Juniorek Młodszych”;

3.  Uczniowski Klub SportowyButterfly na zadania „XVII Otwarte Mistrzostwa Szkoły Podstawowej nr 10 w Pływaniu” oraz „Dziecięca Liga Pływacka Szkół Podstawowych”;

4.  UKS „Dziewiątka” na zadanie „Organizacja na terenie miasta otwartych zawodów sportowych i sportowo-rekreacyjnych w 2012 roku”;

5.  Klub Sportowy „Agrobiznes” na zadanie „Łomża i Badminton 2012”;

6.  Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży na zadania „V Olimpiada Przedszkolaka”;

7.  Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” Oddział w Łomży na zadanie „Igrzyska Polonijne im. Jana Stypuły”;

8.  Liga Obrony Kraju Stowarzyszenie Biuro Podlaskiego Zarządu Wojewódzkiego na zadanie „Łomżyńska Liga Strzelecka”;

9.  Yacht Club  Arcusw Łomży na zadanie „Regaty i konkursy kajakowe z okazji „Dnia dziecka”. 

Ze względu na braki formalne - oferta złożona po terminie, odrzucona została oferta Klubu Żeglarskiego „Zefir” na zadanie „Regaty Żeglarskie”. 

V.   W konkursie „Organizacja na terenie miasta zawodów pod nazwą „Czwartki Lekkoatletyczne, XII Memoriał Wiesławy Czerniawskiej”, wyłoniony został oferent - Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Łomży - 30 000 zł

PREZYDENT MIASTA

Mieczysław Leon Czerniawski
 • Data powstania: Data powstania: czwartek, 1 mar 2012 10:32
 • Data opublikowania: czwartek, 1 mar 2012 10:52