Łomża gra 3x3! V Otwarte Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta Miasta

Strona główna » Aktualności

Łomża gra 3x3! V Otwarte Mistrzostwa Miasta o Puchar Prezydenta Miasta

Już w sobotę, 16 maja 2026 r., odbędzie się sportowe święto koszykówki 3x3 chłopców czyli V Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży o Puchar Prezydenta Miasta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Turniej skierowany jest do wszystkich miłośników koszykówki i aktywnego spędzania czasu. Zawody rozegrane zostaną w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Niemcewicza 17 w Łomży.

Rywalizacja prowadzona będzie w czterech kategoriach wiekowych:

• rocznik 2013 i młodsi (U-13) 

• rocznik 2011/2012 (U-15) 

• rocznik 2009/2010 (U-17) 

• rocznik 2008 i starsi (OPEN) 

Na uczestników czeka sportowa atmosfera, dynamiczna gra i dobra zabawa. Wszyscy zawodnicy otrzymają pamiątkowe medale, a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe oraz złote medale. System rozgrywek uzależniony będzie od liczby zgłoszonych drużyn.

Zgłoszenia przyjmują organizatorzy:

Wojciech Kamiński – tel. 696 416 504

Andrzej Wojtkowski – tel. 504 074 961

Termin zgłoszeń upływa 14 maja 2026 r.

 

 

2026-05-13 10:07 Opublikował: Sylwia Marciniak

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED