Przybornik
Logo BIP Herb

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

BIP Urzędu Miejskiego w Łomży

kontakty do radnych

Skład Rady Miejskiej VIII kadencji z danymi kontaktowymi

 

Nazwisko i imię

Nr okręgu

Funkcja w Radzie

Dane kontaktowe

1

Borysewicz Maciej Andrzej

4

Wiceprzewodniczący Rady

 

 

m.borysewicz@um.lomza.pl

2

Białobrzewska Agnieszka

4

radna

698230477

 

agnieszkabialobrzewska@interia.pl

3

Chludziński Witold Władysław

 

3

Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej, Rozwoju i Przedsiębiorczości

602682790

 

wirbudpl@gmail.com

4

Cieślik Ireneusz Waldemar

2

Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa

510093951

 

waldekcieslik@wp.pl

5

Domasiewicz Dariusz

2

radny

 

a.domasiewicz@poczta.onet.pl

6

Dworakowski Marek

1

radny

513088287

 

 

7

Gałązka Hanka

 

3

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

606104735

wspolnota-polska@wp.pl

8

Grzymała Andrzej Janusz

1

Wiceprzewodniczący Rady

668383369

andy_par@op.pl

9

Grzymała Wiesław Tadeusz

3

radny

504438289

wgrzymala@poczta.onet.pl

10

Jóskowiak Marianna

 

2

radna

515825780

m.joskowiak@wp.pl

11

Konopka Alicja

 

4

Przewodnicząca Rady

606224061

12

Kowalewski Tadeusz

1

radny

505003763

t.kowalewski@um.lomza.pl

13

Kurkowska Zofia

4

radna

608699359

 

14

Michalak Wojciech

3

radny

604164300

 

wojciech.michalak@lsmlomza.pl

15

Nadolny Artur

4

Z-ca Przewodniczącego Komisji Rodziny, Sportu i Zdrowia

 

radnyarturnadolny@wp.pl

16

Olszewski Jan

 

3

Przewodniczący Rady

604938448

olszewski__jan@wp.pl

17

Oszkinis Stanisław

1

 Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

506996686

stasiek3869@wp.pl

18

Podsiadło Andrzej

1

radny

505694484

 

19

Prosiński Zbigniew

3

radna

512124647

zbyszekprosinski@wp.pl

20

Serdyński Piotr

2

Z-ca Przewodniczącej Komisji Skarg, Wniosków i Petycji

500768968

kontakt@piotrserdynski.pl

21

Śledziewska Edyta

 

3

Przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury

507150460

edytasledziewska@onet.pl

22

Tarka Mariusz

2

Przewodniczący Komisji Finansów i Skarbu Miasta

506606454

tarkan2@o2.pl

23

Wojtkowski Andrzej

4

Przewodniczący Komisji Rodziny, Sportu i Zdrowia

504074961

wojtek07@vp.pl

 

  • Data powstania: Data powstania: poniedziałek, 26 lis 2018 15:03
  • Data opublikowania: poniedziałek, 26 lis 2018 15:04
  • Data edycji: środa, 13 lut 2019 12:47