Łomża

Strona główna » Organizacje pozarządowe

Nabór ofert w trybie pozakonkursowym na zadania w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Łomża o uruchomieniu naboru ofert w trybie pozakonkursowym na realizację zadań w zakresie kultury i dziedzictwa narodowego.
więcej
Bezpłatne zajęcia z programowania w Fundacji Foton - zapisy do końca listopada

foto
Fundacja FOTON w Łomży zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne warsztaty programowania w dniach 4-9 grudnia 2023 r. w ramach projektu pn. „Wkrocz cyfrowo w nowy rok!”. Projekt uzyskał rekomendację Podlaskiego Kuratora Oświaty.
więcej

Dyskusja o współpracy podmiotów „trzeciego sektora” w Hali Kultury

foto
Przedstawiciele organizacji pozarządowych, Łomżyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i Urzędu Miejskiego w Łomży wzięli udział w Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się 23 października 2023 r. w Hali Kultury w Łomży. Spotkaniu przyświecało hasło „Porozmawiajmy o współpracy”, a przygotowało je Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży.
więcej


Zapraszamy na Forum organizacji pozarządowych

foto
W imieniu Centrum Organizacji Pozarządowych zapraszamy Państwa na Forum organizacji pozarządowych, które odbędzie się 23 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 16.30 w Hali Kultury przy ul. Stary Rynek 6 w Łomży.
więcej


Wybieramy społecznika i inicjatywę roku 2023

Prezydent Miasta Łomża i Łomżyńska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłaszają konkurs "ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU" i "ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU". Już po raz siódmy kapituła konkursu nagrodzi najaktywniejszych społeczników działających na rzecz środowiska lokalnego oraz wyróżni najciekawsze inicjatywy.
więcej

Konsultacje społeczne projektu Rocznego Programu Współpracy z NGO na 2024 rok

Od 15 września do 6 października 2023 r. będą trwały konsultacje społeczne projektu Rocznego Programu Współpracy Miasta Łomży z Organizacjami Pozarządowymi na 2024 rok.
więcej

Wybory do Łomżyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji

Prezydent Miasta Łomża ogłosił wybory do składu Łomżyńskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, które odbędą się podczas zebrania wyborczego 18 września 2023 r. o godz. 16.00 w Domku Pastora w Łomży.
więcej

Bezpłatne porady dla organizacji pozarządowych - Podlaskie Centrum NGO

foto
Twoja organizacja pozarządowa potrzebuje porady prawnej? Potrzebujesz konsultacji wniosku? Zastanawiasz się, jak rozliczyć projekt? Zgłoś się po bezpłatną poradę do Podlaskiego Centrum NGO! Przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz osoby, które chcą je założyć, mogą otrzymać poradę w sprawach projektowych, prawnych i finansowych.
więcej

Nabór na mikrodotacje na rozwój instytucjonalny młodych NGO

foto
Do 19 czerwca trwa nabór wniosków mikrodotacyjnych w konkursie na rozwój instytucjonalny dla Młodych Organizacji Pozarządowych. Konkurs jest realizowany w ramach, objętego Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego, projektu Podlaskie Lokalnie.
więcej

Młodzież i seniorzy z Łomży poznają prawa konsumentów

foto
Fundacja LexCultura, przy wsparciu środków dotacji z budżetu Miasta Łomża, realizuje zadanie publiczne: "Łomża miastem świadomych konsumentów". W jego ramach, odwiedzi łomżyńskie szkoły i spotka się ze starszymi mieszkańcami miasta, aby edukować w zakresie aktualnych problemów konsumenckich oraz podstawowych praw konsumenta.
więcej

E-NGO – organizacje pozarządowe w wirtualnym świecie

Fundacja FOTON zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie miasta Łomża do udziału w projekcie „E-NGO – organizacje pozarządowe w wirtualnym świecie". Głównym celem projektu jest upowszechnianie wykorzystywania zasobów internetowych przez organizacje pozarządowe w celu promocji i budowania wizerunku oraz podniesienie wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami i pozyskiwania funduszy na ich realizację.
więcej

Konkursy ofert bez wymogu wkładu własnego - powierzenie lub wsparcie, wybór należy do organizacji

Organizacjom pozarządowym łatwiej będzie ubiegać się o dotacje na realizację zadań publicznych ze środków miasta i rozliczać zadania. Prezydent Łomży, wychodząc naprzeciw potrzebom podmiotów „trzeciego sektora”, ogłasza otwarte konkursy ofert bez obowiązku wykazania przez organizacje wkładu własnego.
więcej

Ogłoszenie o naborze kandydatów do komisji konkursowych

Do 13 stycznia 2023 r. można zgłaszać kandydatów na członków komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych ogłaszanych przez Miasto Łomża w 2023 roku.
więcej

Dyskusja o potrzebach środowiska NGO w Łomży

spotkanie prowdziły Maria Krupa (Fundacja
Kilkudziesięciu przedstawicieli organizacji pozarządowych i środowiska społecznego z Łomży wzięło udział w kawiarence obywatelskiej w Hali Kultury. Dyskusję zorganizowało Centrum Organizacji Pozarządowych w Łomży.
więcej


« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · »» · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED