Łomża

Strona główna » Organizacje pozarządowe » Rady społeczne » Młodzieżowa Rada Miejska

KONTAKT

Przewodniczący Patryk Zalewski e-mail: rada.mlodziezy@um.lomza.pl Fb: https://www.facebook.com/mrmlomza Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urząd Miejski w Łomży ul. Farna 1 86 216 80 68 osoba do kontaktu: Justyna Chmielewska-Ţurcan j.chmielewska@um.lomza.pl
więcej

Przestrzeń dla młodych oczami Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży

foto
Młodzieżowa Rada Miejska podczas warsztatów przyszłościowych, poprowadzonych przez Agnieszkę Maszkowską, dyskutowała nad potrzebami młodych ludzi w naszym mieście. 12 grudnia 2023 r. w Hali Kultury spotkało się 20 osób z różnych szkół i w różnym wieku i urządziło prawdziwą burzę mózgów.
więcej

Pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży czwartej kadencji

foto
W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży, wybranej na czwartą kadencję. Nowo wybrani radni złożyli ślubowanie i wyłonili spośród swego grona przewodniczącego, dwóch wiceprzewodniczących oraz sekretarza.
więcej

Znamy skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży IV kadencji

foto Zespół Szkół Akademickich
Łomżyńska młodzież spośród swojego grona wybrała 23-osobową Młodzieżową Radę Miejską. Wybory odbyły się w dniach 23-24 października br. w siedemnastu okręgach. Wystartowały w nich 63 osoby.
więcej

Młodzież wybierze swoich przedstawicieli w mieście

foto
Zgodnie z Zarządzeniem prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego, w dniach 23 i 24 października br. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży. W głosowaniu na swoich przedstawicieli będą mogli wziąć udział mieszkańcy Łomży w wieku od 13 do 18 lat.
więcej

Młodzeżowe Rady dla klimatu

foto
17 kwietnia Dominika Jankowska i Marcin Brodowski z Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży wzięli udział w konferencji „Młodzieżowe Rady dla klimatu. Sprawdzone sposoby na zieloną zmianę”, która odbyła się w Urzędzie Gminy Michałowice. Podczas rozmów z ekspertami podejmowane były tematy ekologii w zakresie: odpadów, wody, energii itp.
więcej


Zaproszenie na sesję

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży zaprasza radnych MRM na sesję, która odbędzie się 10 marca 2022 r. (czwartek) w Hali Kultury, Pl. Stary Rynek 6.
więcej

Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na III sesję, która odbędzie się 22 lutego 2022 roku /wtorek/ o godzinie 11.00 w Hali Kultury, ul. Stary Rynek 6. Proponowany porządek obrad:
więcej

Drugie posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na II sesję, która odbędzie się w środę 8 grudnia 2021 roku o godzinie 9:00 w Hali Kultury, Stary Rynek 6 w Łomży.
więcej

Młodzieżowi radni wybrali prezydium - skład Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży III kadencji

od lewej: Dominik Ulatowski - wiceprzewodniczący, Amadeusz Szeligowski - przewodniczący, Dawid Tyborowski - wiceprzewodniczący, Krystian Zawalich - sekretarz
17 listopada 2021 r. Młodzieżowa Rada Miejska Łomży wznowiła obrady 1. sesji. Przedmiotem obrad był wybór dwóch wiceprzewodniczących i sekretarza.
więcej

Zaproszenie na sesję

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży zwołuje, po kilkudniowej przerwie obrady I sesji w dniu 17 listopada (środa) o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży, Pl. Stary Rynek 14 (II piętro).
więcej

Młodzi radni rozpoczęli obrady kolejnej kadencji

foto
Amadeusz Szeligowski, uczeń łomżyńskiego "Mechaniaka" został przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży trzeciej kadencji. Gratulacje i życzenia młodym radnym, podczas inauguracyjnej sesji, przekazał prezydent Mariusz Chrzanowski oraz radni miejscy Piotr Serdyński i Marcin Dębek.
więcej

Wyniki wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży III kadencji

W dniach 4-5 października 2021 r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej. O 23 mandaty walczyło łącznie 37 uczniów w 10 okręgach wyborczych utworzonych w szkołach ponadpodstawowych z terenu Łomży, które zadeklarowały uczestnictwo w wyborach. Miejska Komisja Wyborcza, po zebraniu protokołów ze wszystkich okręgów wyborczych, ustaliła wyniki głosowania (załącznik).
więcej

W szkołach trwają przedwyborcze prace

10 okręgów wyborczych utworzyły szkoły i zespoły szkół, które zadeklarowały organizację wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży w swoich siedzibach. Prezydent Łomży wybory zarządził na 4-5 października 2021 r.
więcej

KONTAKT

Obsługa Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży: Wydział Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urząd Miejski w Łomży ul. Farna 1 tel. 86 216 80 68 osoba do kontaktu: Beata Gałązka b.galazka@um.lomza.pl
więcej

Młodzieżowa Rada prowadzi zbiórkę na rzecz Hospicjum św. Ducha

Radni Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży zorganizowali przedświąteczną akcję charytatywną w łomżyńskich szkołach ponadpodstawowych. Pomysł powstał na jednej z sesji Rady. "W związku ze zbliżającymi się świętami stwierdziliśmy, że to dobry okres do podjęcia takiego przedsięwzięcia. Zidentyfikowaliśmy, które środowiska potrzebują najbardziej pomocy i doszliśmy do konkluzji, że wesprzemy Hospicjum p.w. Świętego Ducha w Łomży" - napisali radni MRM w piśmie do Prezydenta Łomży.
więcej

Łomżyńska młodzież na warszawskiej Europolis

foto
Troje członków Młodzieżowej Rady Miejskiej Łomży dołączyło do debaty na temat polityki młodzieżowych miast, która 8 listopada odbyła się w Warszawie. Łomża już po raz drugi miała swoją reprezentację na konferencji Europolis, organizowaną po raz 7. przez Fundację Schumana i miasto stołeczne Warszawa. Spotkanie odbyło się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.
więcej

Posiedzenie Młodzieżowej Rady Miejskiej

Młodzieżowa Rada Miejska Łomży zaprasza na V sesję, która odbędzie się 21 października 2019 roku /poniedziałek/ o godzinie 09.00 w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej „Domek Pastora” w Łomży, ul. Krzywe Koło 1.
więcej


« · 1 · 2 · »» · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED