Łomża

Strona główna » Informacje praktyczne » Konsultacje społeczne » Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach

Raport z konsultacji społecznych ws. południowo - wschodniej części miasta

Poniżej prezentujemy raport z przeprowadzonego procesu konsultacji społecznych, dotyczących miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Łomży dla terenów południowo - wschodniej części miasta.
więcej

Od „burzy mózgów” do projektu

foto
Spotkania z właścicielami i mieszkańcami sąsiedztwa zakończyły pierwszy etap konsultacji społecznych Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego południowo-wschodniej części Łomży. Wypracowane pomysły znajdą się w raporcie, który będzie bazą dla projektanta dokumentu.
więcej

Aby dobrze się mieszkało

Konsultacje cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców
Teren rekreacyjny, ścieżki rowerowe, place zabaw dla najmłodszych, miejsca wypoczynku dla starszych, ale też hala sportowa, centrum handlowe czy też szkoła i przedszkole – to pierwsze propozycje mieszkańców Łomży na zagospodarowanie terenu znajdującego się pomiędzy os. Wiosennym a Szosą do Mężenina w Łomży. Jego łączna powierzchnia wynosi 63 ha.
więcej

63 hektary do zagospodarowania

Tereny do zagospodarowania
Urząd Miejski w Łomży konsultuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego południowo-wschodniej części Łomży. Dokument dotyczy terenu o powierzchni blisko 63 ha, niezagospodarowanego, a kluczowego dla rozwoju Łomży.
więcej

Zaprojektuj z nami swoje osiedle!

foto
Urząd Miejski przygotowuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu o powierzchni 63 ha, znajdującego się pomiędzy os. Wiosennym a Szosą do Mężenina w Łomży. W związku z powyższym Prezydent Mariusz Chrzanowski zaprasza na konsultacje społeczne, które odbędę się w sobotę 26 sierpnia 2017 r. w godz. 14:00-20:00 na terenach przy ul. Zawadzkiej (obok Parku Jana Pawła II) podczas Lata z Radiem. Mają one na celu pozyskanie jak największej wiedzy o potrzebach mieszkańców i tym, co ich zdaniem powinno w tym miejscu zostać zlokalizowane.
więcej

Miasto Łomża przystąpiło do konsultacji dokumentów planistycznych

Prezydent Łomży informuje, że Miasto przystąpiło do projektu "Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach" realizowanego przez Federację Stowarzyszeń Naukowo – Technicznych NOT w Białymstoku w partnerstwie z Podlaskim Biurem Planowania Przestrzennego i Fundacją Inicjatyw Regionalnych „Progres” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
więcej

« · 1 · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED