Łomża

Strona główna » Informacje praktyczne » Karta Seniora

Zmiana miejsca wydawania Łomżyńskiej Karty Seniora

foto
W związku z wejściem w życie uchwały zmieniającej pierwotną Uchwałę Rady Miejskiej Łomży w sprawie przyjęcia Programu "Łomżyńska Karta Seniora", od października seniorzy składają wnioski i odbierają karty w Klubie Seniora przy ul. Nowogrodzkiej 7A.
więcej

Wydawanie Łomżyńskiej Karty Seniora wznowione – przy zachowaniu środków ostrożności

Urząd Miejski w Łomży wznawia przyjmowanie wniosków o wydanie Łomżyńskiej Karty Seniora. Od czwartku 30 kwietnia 2020 r. wnioski będzie można wrzucać do urny ustawionej w wejściu do Ratusza. Jednocześnie Prezydent Łomży wydłuża ważność biletów elektronicznych dla seniorów. Posiadacze Łomżyńskiej Karty Miejskiej z ulgą dla osób powyżej 60. roku życia nie muszą jej przedłużać do końca kwietnia. Z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską mogą korzystać do końca sierpnia 2020 r.
więcej

Informacja w sprawie przedłużenia ważności Łomżyńskiej Karty Miejskiej dla Seniora

Posiadaczom tzw. "biletu Seniora" przypominamy, że ulga dotycząca bezpłatnych przejazdów autobusami komunikacji miejskiej przyznawana jest na rok podatkowy. Do końca kwietnia należy więc przedłużyć ważność ulgi na kolejny rok.
więcej

Porady dietetyczne dla seniorów

Aneta Rogalska, właścicielka Poradni Dietetycznej Perfekt Slim w gabinecie zastępcy prezydenta Łomży Andrzeja Stypułkowskiego
Do Programu "Łomżyńska Karta Seniora" przystąpiła kolejna firma. Osoby starsze skorzystają po preferencyjnych cenach z usług Poradni Dietetycznej Perfect Slim.
więcej

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską dla seniorów

foto
Mieszkańcy Łomży, którzy ukończyli 60. rok życia mogą ubiegać się o wydanie Elektronicznej Łomżyńskiej Karty Miejskiej, uprawniającej do bezpłatnych przejazdów liniami autobusowymi na terenie miasta. Wnioski przyjmowane są w Centrum Współdziałania Społecznego Urzędu Miejskiego w Łomży przy ul. Farnej 1 oraz Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacji przy ul. Spokojnej 9. Bezpłatnymi "empekami" będzie można jeździć od 1 listopada.
więcej

Jednostki miejskie partnerami Łomżyńskiej Karty Seniora

foto
Są już pierwsze jednostki oferujące zniżki posiadaczom Karty Seniora. W czwartek 29 grudnia br. Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski podpisał porozumienia w tej sprawie z dyrektorami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych, Teatru Lalki i Aktora, Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego oraz Muzeum Północno – Mazowieckiego. O wydanie Karty Seniora może ubiegać się osoba fizyczna, która ukończyła 60. rok życia i mieszka na terenie Miasta Łomży.
więcej

« · 1 · »

Urząd Miejski w Łomży

Stary Rynek 14; 18-400 Łomża
godziny pracy Urzędu:
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
tel. 86 215 67 00
faks 86 216 45 56

Straż Miejska
ul. gen. W. Sikorskiego 176A
tel. 86 215 67 56 / 57 / 58

Konto UM do uiszczania opłat skarbowych

VeloBank S.A. nr
66 1560 0013 2294 6771 7000 0007


Copyright @ 2011 Urząd Miejski w Łomży!
Projekt i wykonanie SPEED